Instrukcja obsługi podmiotowej strony BIP

 

 

DOSTĘP DO INFORMACJI PUBLICZNYCH UDOSTĘPNIONYCH W BIP

 

Informacje publiczne zawarte w naszym Biuletynie udostępniamy wszystkim zainteresowanym (odwiedzającym) przez 24h/dobę bez przerwy.

 

mapa biuletynu - przedstawia całą zawartość menu tematycznego ukazanego w formie struktury drzewiastej. Umożliwia bezpośrednie przejście do zawartości dokumentów poprzez kliknięcie myszką w jego nazwę,

 

instrukcja obsługi - zawiera instrukcję korzystania z podmiotowej strony Biuletynu,

 

rejestr zmian treści - lista informacji publicznych, których treść udostępniona w BIP uległa zmianom. Można zapoznać się z pełną treścią zmodyfikowanej informacji poprzez klikniecie w słowo informacja

 

statystyka oglądalności - pokazuje ilość odwiedzin poszczególnych dokumentów.

 

podstawa prawna - informacje o podstawie prawnej funkcjonowania Biuletynu Informacji Publicznej,

 

redakcja- dane teleadresowe do osób redagujących podmiotową Biuletynu.

 

wyszukiwarka - pozwala na wyszukanie informacji w zawartości całego Biuletynu. Należy wpisać w okno wyszukiwarki dany wyraz lub frazę, po jakiej chcemy dokonać wyszukiwania, a następnie kliknąć przycisk szukaj. Otrzymamy wynik wyszukiwania w postaci wylistowanych skrótów informacji, w których wyszukiwany wyraz lub fraza wystąpiła.

 

pole treści - pole prawej strony Biuletynu zawierające informacje uzyskanie po kliknięciu na dany link w menu lub będące wynikami wyszukiania.

 


Biuletyn Informacji Publicznej Muzeum Historyczno-Archeologicznego Logowanie | REDAKTORZY realizacja: dwarazy.com